Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne AVIOMET jest konstruktorem, producentem i dostawcą wyspecjalizowanych systemów oraz urządzeń przeznaczonych do wykonywania pomiarów meteorologicznych.

Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne Aviomet Sp. z o. o. zostało założone w 1989 roku na bazie dwóch dekad doświadczeń jej założycieli w zakresie obsługiwania, projektowania i opracowania meteorologicznego sprzętu pomiarowego. Nowatorskie podejście do technik pomiarowych, nowoczesne rozwiązania i najwyższej jakości produkty zdobyły firmie dobrą opinię u wymagających użytkowników.

Firma Aviomet specjalizuje się w wojskowych zastosowaniach meteorologicznych systemów i przyrządów pomiarowych, ale jej produkty zostały również dobrze przyjęte w zastosowaniach cywilnych. Zautomatyzowane systemy pomiarowe działają w każdych warunkach atmosferycznych w licznych miejscach na terenie całego kraju. Mobilne zestawy pomiarowe zapewniają meteorologiczne wsparcie podczas misji wojskowych i ćwiczeń polowych w kraju i za granicą.

Wspieramy Mistrzów w osiąganiu
najwyższych trofeów na świecie

Maciej
Pospieszyński

Dwukrotny Mistrz Świata akrobacji szybowcowej,
Mistrz Polski Akrobacji samolotowej.

TOP